Hakkımızda

Hediyem İstanbul, İstanbul temalı hediyelik ürün tasarımı ve ürün üzerine dekor uygulaması yapan, bu ürünlerin üretimini ve pazarlama faaliyetlerini yürüten bir Kültür A.Ş markasıdır.

Hediyem İstanbul markası olarak faaliyete başladığımız günden bu yana; illüstrasyon tasarımları ve bu tasarım çalışmalarının ürün üzerine dekor uygulamaları ve ürün tasarımı da olmak üzere tarihi ve kültürel eserlerin reprodüksiyon üretimlerini gerçekleştirdik. Ayrıca illüstrasyon, hediyelik ürün ve geleneksel sanatlar alanlarında düzenlemiş olduğumuz tasarım yarışmaları ile tasarımcıların yaratıcıklarının desteklenmesi ve özgün fikirlerin ortaya çıkmasına da katkı sağladık.

Hediyem İstanbul markası olarak yaptığımız tüm bu çalışmalarda, İstanbul temalı hediyelik ürünlerin çeşitliliğinin, tasarımlarının ve kalitelerinin özenildiği öncü bir marka olmak ve İstanbul'un küresel ölçekte tanıtımına katkıda bulunmak temel misyonlarımızdır.
Teşekkürler.


Misyon:


İstanbul’un tarihî kültürel ve sanatsal özelliklerini yansıtan; hatıra niteliği taşıyan özgün tasarımlı hediyelik eşyaların üretimini yapmak

(Hediyem İstanbul Üretim Modeli)Vizyon:


«Hediyem İstanbul Üretim Modeli»’ni ülke geneline yaymak ve şehirlerin tanıtımı konusundaki hediyelik eşya tasarımı ve üretiminde otorite olmak.